Hakkımızda

Devnokta Teknoloji Elektronik ve Ticaret A.Ş. 2002 yılında temelleri atılmış, yıllarca yazılım alanında hizmet vermiş ve en son elektronik ticaret alanında anonim şirket olarak faaliyette bulunma kararı almıştır.

Devnokta, Türkiye'de önemli firmalara eticaret ve kurumsal web siteleri yapmış, gelişmelerini desteklemiştir. 

Zaman içinde bazı firmaların takviye edici gıda ürünlerinin tanıtımını ve satışını üstlenmiştir. Hatta bir firma var ki, satış rakamları çok düşük iken piyasada yer edinmesini, milyon TL'lik cirolar yapmasını sağlamıştır. 

Bu durum DEVNOKTA için ciddi bir tecrübe olmuş kendi ürünlerini kendi markası adı altında piyasaya sürme kararı almıştır. 

DEVNOKTA'nın Kayıtlı Gıda İşletmesi Numarası; TR-34-K-157276 'dır. 

DEVNOKTA 'nın satışını yaptığı tüm ürünler orijinal olup, kesinlikle orijinal olmayan hiçbir ürünün satışını yapmamaktadır. Bu konuda son derece disiplinli ve katıdır. 

Maalesef bazı eczanelerin n11 ve hepsiburada bünyesinde satmış olduğumuz ürünleri uygun fiyata satıyor olmamız nedeni ile müşterilerimize karşı sahte ürün sattığımız yönündeki yaklaşımları ve yanlış bilgilendirmeleri bu eczanelerin bilgisiz ve iftiracı alçaklar olmalarından kaynaklanmaktadır.

Yakın bir zamanda bize direk ürün satan firmalardan birinin satış faturalarını yayınladık. O firmanın faturalarını yayınladığımız için eczaneler o firmayı protesto ettikleri için firma ciddi zarara uğradı. 

Eczanelerin bir kısmı maalesef sık sık internet üzerinden satış yapanlara dil uzatmaktadırlar. Eczanelerin alanı bellidir. Eczaneler ilaç satmak için kurulmuşlardır. İlaç olmayan takviye edici gıdaları ilaçmış gibi lanse edip ahkam kesmeleri haddi aşmaktır. 

İnternet satışlarının ucuz olmasının nedeni eczanelerden çok daha yüksek montanda alım ve satış yapma haklarına sahip olmaları nedeniyledir. Yüksek montanda peşin alımlar ve çok miktarda satışlar elbette ki daha düşük maliyet anlamına gelmektedir. 

Eczaneler ise 3-5 ürün alıp parasını bazı zaman 90 günde bazı zamanlarda ise 150 günde ödemektedirler. Sonra da kalkıp internet üzerinden satanlara sahte ürün satıyor iddiası ile dil uzatmaktadırlar. 

İşte tüm bu nedenlerle DEVNOKTA olarak kendi markamız adı altında kendi ürünlerimizi yakın zamanda piyasaya süreceğiz. Üstelik formülasyonlarımız diğer bir çok takviye edici gıda firmasının yaptığı gibi yurtdışından aparma formülasyonlar olmayacaktır. Arka planında okunmuş binlerce sayfa klinik araştırma bulunan ve son derece ciddi bilimsel temelleri olan ülkemizde takviye edici gıda sektörüne ciddiyet, zeka, bilimsellik, üstün hizmet değerleri getiren ürünler olacaktır. 

Biz yaptığımız her işi yüksek kalitede yaptık. Yazılım alanında ülkemize kazandırdığımız çok önemli ve büyük projeler oldu. Altın Örümcek'te 5 dalda finalist olan projemiz ve bunun dışında yurtdışında katılmış olduğumuz yarışmalar iş disiplinimizin göstergesidir. 

O nedenle; İDDİALIYIZ... 

DEVNOKTA